کتابخانه(ویژه)

کتابخانه عمومی بدانید ها

کتاب خواندن خوب است.

کتاب خوب خواندن بهتر است.

نظر شما چیست؟
5/5

دانلود رایگان

کمتر کسی پیدا می‌شود که به طریقی با این کتاب آشنا نباشد. کتاب بینوایان با عنوان اصلی Les Misérables شاهکار ویکتور هوگو است که در سال ۱۸۶۲ منتشر شد.
روزی پرفسور لیدن براک با عجله وارد خونه میشه و کتابی قدیمی رو در دست داره که به صورت اتفاقی پیداش کرده.وقتی که کتاب رو ورق میزنه متوجه کاغذی میشه که…

گرگ دوربینی قدیمی را پیدا می کند. عکس هایی که با آن دوربین می اندازد ، با عکس های معمولی تفاوت دارند. انگار دوربین آینده را پیشگویی می کند یا بدتر از پیشگویی…

معرفی و گاهی دانلود

سلحشوران پارله آن

داستان این رمان، در سرزمینی شبیه به ایران باستان جریان دارد و عده‌ای که به عنوان سلحشوران پارله‌آن معروفند با اهریمنانی می‌جنگند که در قالب انسان، گاه شعبده‌باز، گاهی جادوگر و بیشتر وقت‌ها مخوف و ترسناک‌ هستند.

فرزندان ایرانیم

کتاب "فرزندان ایرانیم" مجموعه طنز داستانی روایی است که در شصت سکانس داستانی آورده شده است. کتاب با معرفی نویسنده آغاز می‌شود و آرام وارد صحنه‌‌های داستانی طنزآلود امیریان می‌شود.

قصه های مجید

قصه‌های مجید عنوان مجموعه داستانی از هوشنگ مرادی کرمانی است که در ۵ جلد چاپ و منتشر شده‌است. نخستین جلد از این مجموعه در سال ۱۳۵۳ منتشر شده‌است. این کتاب بعداً به صورت یک مجله نیز منتشر شده‌است. این مجموعه تا کنون بیش از بیست و سه بار تجدید چاپ شده‌است.

بستن