سلحشوران پارله آن

کتاب سلحشوران پارله آن با فصلی به نام “سرآغاز” شروع می شود و با فصل دیگری با عنوان “سرانجام” به پایان می رسد. سلحشوران پارله در مجموعه آن دارای ۱۱ فصلِ مرتبط، با نام های “سرآغاز”، “مسافران”، “نامه نیاکان”، “سایه گستر”، “نقش برآب”، “آذرخش و آتش”، “کابوس زیر نور ماه”، “نَسناس”، “نگهبان های تاریکی”، “ترس ربا” و “سرانجام” است. در این کتاب می خوانید: نگاه سریع دیگری به پشت سرم کردم و وقتی برگشتم، ناگهان بدون هیچ هشدار و نشانه ای، درختی در مقابلم به زمین افتاد و از پشتش هیکلی سیاه با قامتی چهار برابر انسان پدیدار شد. موجی از سرما زیر پوستم دوید و سر جایم خشک شدم. نمی توانستم آنچه را می دیدم، باور کنم. چطور توانسته بود این قدر بی صدا از من جلو بزند؟ سلحشوران پارله آن در سرزمینی شبیه ایران باستان با اهریمنانی به نبرد برمی خیزند که در قالب انسان، گاه شعبده باز، گاه جادوگر و بیش تر وقت ها مخوف و ترسناکند. سیدعلی خواسته متولد ۱۳۶۹ و مهندس صنایع است. او برای کتاب “سریر هشیار” که پیش از این کتاب منتشر شده، جوایزی از کتاب فصل، جشنواره کتاب سال دانشجویی و جشنواره جوان، دریافت کرده است.

کتاب سلحشوران پارله آن

نگاه سریع دیگری به پشت سرم کردم و وقتی برگشتم، ناگهان بدون هیچ هشدار و نشانه‌ای، درختی در مقابلم به زمین افتاد و از پشتش هیکلی سیاه با قامتی چهار برابر انسان پدیدار شد.

موجی از سرما زیر پوستم دوید و سر جایم خشک شدم. نمی‌توانستم آنچه را می‌دیدم، باور کنم. چطور توانسته بود این‌قدر بی‌صدا از من جلو بزند؟

سلحشوران پارله‌آن در سرزمینی شبیه ایران باستان با اهریمنانی به نبرد برمی‌خیزند که در قالب انسان، گاه شعبده‌باز، گاه جادوگر و بیش‌تر وقت‌ها مخوف و ترسناکند.

سلحشوران پارله‌آن نوشته‌ی سیدعلی خواسته است. او متولد ۱۳۶۹ و مهندس صنایع است.

سلحشوران پارله‌آن به عنوان کتاب برگزیده‌ی هشتمین جشنواره‌ی کتاب برتر کودک و نوجوان انتخاب شد.

این کتاب به عنوان کتاب تقدیری چهارمین دوره‌ی جایزه‌ی مهرطه نیز شناخته شد.

خواسته برای کتاب سریر هوشیار که پیش از این کتاب منتشر شده، جوایزی از کتاب فصل، جشنواره‌ی کتاب سال دانشجویی و جشنواره‌ی جوان دریافت کرده است

موجود در بازار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن